چهارشنبه , مهر ۶ ۱۴۰۱
خانه / مهاجرت / در مورد رفتن

در مورد رفتن

چند روزی بود که قصد داشتم بنویسم ولی فرصت نمی شد.اظهار نظرهای مخالف و عصبی امیر در مورد مهاجرت بیشتر باعث شد که سعی کنم جوابی آماده کنم و امیدوارم این جواب دوباره منجر به جبهه گیری نشه.

در مورد اینکه من چی نوشته بودم و امیر چی جواب داده بود میتونید به همون پست و کامنتهاش نگاهی بندازید.آدم میتونه نظرش رو بگه (اینجارو واسه همین راه انداختیم) و نظر دیگران رو هم ببینه اما مخالفت یه چیز دیگه است.اینکه کسی فکر کنه چون کاری رو انجام داده لابد همه چیز در مورد اون مساله میدونه و هر اونچه دیگران میگن صرفا اشتباه است،به نظر من منطقی نیست.من گفتم زندگی معامله است…هنوز هم همین عقیده رو دارم.با رفتن یا موندن یه چیزهایی بدست میاریم و چیزهایی رو از دست میدیم.کجای این اشتباهه؟این آدم باید خودش رو عوض کنه و اینکه خودش رو دونه ای بدونه که توی خاک جدیدی باید دوباره رویش کنه…درست و منطقی است ولی تناقضی با حرفی که من زدم نداره.

امیدوارم کسی روی این پست کامنت نذاره و قضیه رو تموم شده فرض کنیم.

مطلب پیشنهادی

فیزیک کوانتوم

مدتها بود دنبال مفهوم فیزیک کوانتوم یا همان مکانیک کوانتوم بودم. یکی دو سال پیش …

یک دیدگاه

  1. مهدی جان چرا امیدواری که کسی کامنت نذاره؟ حالش به همین امنت هاست دیگه.
    من فکر میکنم نوشته من بیشتر حالت ملانکولیک و نوستالژیک داشت تا عصبی و مخالف. در ضمن مخالفت با ترک وطن از ویژگیهای منحصر بفرد منه. اگه باور نمیکنی از فرخ بپرس. حرف ها و نظرات شما راجع به جلای وطن اشتباه نیست. نظرات من هم بر اساس اعتقادات شخصی و تجربه هامه. تازه حالا یه پست دیگه هم دارم که بیشتر از همه، بدی های جلای وطن رو ذکر میکنه. ولی خالی از شوخی، راهکارهای خروج از ایران هم بد نیست که بهشون بپردازیم. من تجربه های دوستانی که اینجا باهاشون آشنا شدم رو مرتب میکنم و میذارم اینجا. ولی این هرگز دلیلی بر عدم مخالفت سرسخت من با خروج از ایران نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *