چهارشنبه , مهر ۶ ۱۴۰۱
خانه / تحلیل ها / ایران-عربستان-شنبه

ایران-عربستان-شنبه

شنبه بازی ایران و عربستان هست.هر چند که فوتبال اولویت ان ام زندگی ام هست اما یه حرفی رو اگه نگم روی دلم میمونه.صبح داشتم رادیو پیام گوش میدادم که به اخبار ورزشی و عناوین روزنامه های ورزشی رسید…اعجوبه آمد!هلیکوپتر رسید!تیم ملی رنگ اروپایی به خود گرفت!

من نمی دونم اینها کارشناس ورزشی هستن که توی روزنامه ها قلم میزنن یا صرفا رشوه بگیر و جیره خور چند تا فوتبالیست میلیونر؟!

تیم ملی مون به هر بدبختی بود با سگ دو زدن چند تا جوون بی نشون به اینجا رسید و از مرحله خیلی مقدماتی یعنی مبارزه با فلسطین و سوریه و لبنان سر بلند بیرون اومد.به نظر من تیم ملی مال آماتور هاست و حرفه ای ها که ساق پاهاشون رنگ دلار دیده،به درد سگ دو زدن مفتی و شرافتی واسه تیم ملی نمیخوره.این رو همه میدونند و باز دم از هلیکوپتر 10 سال پیش میزنن!! وقتی میگم روزنامه نویس ها یا احمقند (که امکانش کمه) و یا مزدور واسه اینه.

منتظر بازی روز شنبه با عربستان باشیم تا ببینیم دایی چکار میکنه.

مطلب پیشنهادی

فیزیک کوانتوم

مدتها بود دنبال مفهوم فیزیک کوانتوم یا همان مکانیک کوانتوم بودم. یکی دو سال پیش …

یک دیدگاه

  1. 1. همیشه وقتی تیم ملی بازی داره به پسر کوچولوهایی فکر می کنم که چقدر از بردش خوشحال میشن و چقدر گریه می کنن وقتی میبازه.

    2. ورزش و افتخارات ملی ورزشی از اون دست چیزهایی است که به آدم احساس خیلی خوبی میده، در حد رضایت از زندگی. المپیک که خوار شدن محض بود.

    3. به امید تلاش جوانانی که راه پولدار شدن و معروف شدن رو در دیده شدن در میادین بین المللی می بینن. امید ما به اونهاست نه لژیونرهای میلیون دلاری.

    4. یه سوالی که همیشه برام مطرحه اینه که با وجود این همه عاشق فوتبال و بچه هایی که کلاس فوتبالشون ترک نمیشه! چرا ما حتی تو آسیا در رده جوانان و نوجوانان مثل والیبال و بسکتبال نمی تونیم مقام بیاریم؟

    5. قضیه شناسنامه ها و سن واقعی بازیکن ها تو نتایج جوانان و نوجوانان چقدر واقعه ای؟ به نظر من که دور از ذهن نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *