دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه / متفرقه / وب گردی

وب گردی

مدرک تحصیلی کردان از سایت بی بی سی

اینک با پذیرش جعلی بودن مدرک (دکترا) از سوی آقای کردان، به نظر نمی‌رسد که موضوع از سوی نمایندگان منتقد وی در مجلس خاتمه یافته تلقی شود. در واقع، مدارک لیسانس و فوق لیسانس آقای کردان که گفته است از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرده، با تردید جدی نمایندگان روبرو شده و حتی عبدالله جاسبی رئیس دانشگاه آزاد اعلام کرده که آقای کردان از این دانشگاه مدرکی دریافت نکرده است. حمایت آقای احمدی نژاد از آقای کردان قطعاً به زیان وی در بین هوادارانش تمام خواهد شد چرا که رئیس جمهور ایران تاکنون خود را مخالف فساد بویژه “فساد دانه درشت‌ها” معرفی کرده و بنابراین چشم بستن او بر روی اتهام وزیرش باعث بی اعتباری ادعاهای او حتی در بین هوادارانش می‌شود.

صحبت های جالب خاتمی و تحلیل محمد علی ابطحی

آقای خاتمی در ضمن سخنان مفصلی با جمعی از مردم استان چهار محال بختیاری گفته است که بهر حال آمدن در صورتی معنا دارد که یک گام نسبت به گذشته جلوتر برویم و الا باید فکر دیگری کرد. اگر منظور آقای خاتمی از گذشته – چنانچه من فهمیدم دوران اصلاحات باشد نمی دانم با چه منطقی چنین حرفی را زده است. فکر می کنم واقعیت های این چند ساله اثبات کرده که کسی نمی تواند توقع انقلاب و یا تغییر قانون اساسی از رئیس جمهور داشته باشد و همه فهمیده اند که با تقسیم قدرت موجود که بر اساس قانون اساسی است امکان تحقق شعارهای همان دوره هم وجود ندارد. مهم این نیست که چه میخواهیم وچه آرمانی داریم. مهم این است که واقعیت چیست.

از سی ان ان

خانه شخصی مک کین (نامزد جمهوری خواه ها) به فروش میرود. این خانه شامل 13 اتاق خواب، 14 توالت، اتاق های مخصوص فیلم و سینما، اتاق مشروب، 10 تا شومینه، هفت تا گاراژ، یه باغ بزرگ و استخر و خلاصه کلی اجناس قیمتی و نقاشی های اصل و مجسمه های معروفه. این خانه 15000 متری جزئی از دیدنی های ایالت اریزونا به حساب میاد. مک کین 20 سال تو این خونه زندگی کرده و اسمش رو اکثر اجناس و دیوار های خونه حکاکی شده. واسه خریدش تا آخر اکتبر فرصت دارید.

مطلب پیشنهادی

فیزیک کوانتوم

مدتها بود دنبال مفهوم فیزیک کوانتوم یا همان مکانیک کوانتوم بودم. یکی دو سال پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *