سه شنبه , مهر ۵ ۱۴۰۱
خانه / تحلیل ها / جام جهانی؛ قسمت دوم

جام جهانی؛ قسمت دوم

از صمیم قلب امیدوارم که جام در آمریکای جنوبی بمونه. فرقی نمی کونه کدومشون اما این جام باید برای اون مردم که با پوست و خونشون عاشق فوتبالن بمونه.
خیلی زور داره، این اروپایی های دهن سرویس همه چی دارن. آزادی و اقتصاد و سلامت و رفاه بسشونه. دیگه آخه جام فوتبال رو میخوان کجاشون بزارن. اون مردم اما تو آمریکای جنوبی همه قلبشون شاد میشه.
به امید موندن جام تو آمریکای جنوبی.
برزیل که خیلی شل نشون داده، حداقل فعلا.
مکزیک و شیلی تا اینجا عالی بودن، دروازه بان مکزیک باید آقای گل نخوردن دروازه بان ها اعلام بشه. جلوی برزیل فقط سه تا گل مسلم رو گرفت. شیلی هم که اسپانیا رو له کرد.

کلمبیا و آرژانتین هم تا اینجا خوب بودن.

مطلب پیشنهادی

فیزیک کوانتوم

مدتها بود دنبال مفهوم فیزیک کوانتوم یا همان مکانیک کوانتوم بودم. یکی دو سال پیش …

5 دیدگاه

  1. شیلی که ترکوند. ارگوئه هم دیشب خوب بازی کرد. عجب جام عجیبیه امسال. اون از اسپانیا ، این از انگلیس… برزیل هم که به زور تشویق مردم سر پاست انگار.
    همینجوری پیش بره بعید نیست ایران قهرمان شه. خ خ خ …

  2. ایران که حذف شد و اگر جز این بود جای تعجب داشت. جالب برای من قربون صدقه رفتن ها و الطفات برخی دوستان مونث بود که همینطور در پیج های فیس بوک نصیب این دروازه بان زبان بسته، حقیقی می شد. طرف فکر کنم اولش دچار سردرگمی شده ولی بعد از مدتی از عکس های جور واجورش با واکس مو های هرچه روغنی تر… مشخص شد که دچار خود باوری کاذب شده. جو… خیلی چیز عجیبیه تو کشور ما. همیشه وقتی گرفته، باعث دردسر شده!!!!

    • ما یه مشکلمون اینه که خیلی چیزهای پیش پا افتاده رو خیلی جدی می گیریم. مثل فوتبال. واسه اونهایی که قهرمان میشن فقط یه سرگرمی و بازی است نه عقده گشایی فرهنگی. در عوض یک سری مسائل که در مجلس تصویب میشه و سرنوشت نسل های متمادی را تحت تاثیر قرار میده، برای ما اهمیتی نداره. ملت عجیبی هستیم!

  3. چند روز پیش پیرمردی تو ایستگاه اتوبوس کنارم نشست و یکم براندازم کرد و گفت : معلومه خارجی هستی. از کجا اومدی. گفتم ایران. گفت از اینجا راضی هستی؟ گفتم بد نیست. گفت از ایران که خیلی بهتره. اونجا ناامن و بهم ریختست. کار خوبی کردی اومدی اینجا!!! البته من جوابشو دادم و گفتم که خیلی اخبار گوش نده. ولی این یه نفر بود. بقیه دنیا در مورد ما چی فکر میکنه؟
    متاسفم که اینطوریه و برای ما که هر روز با این آدما سر و کار داریم به مراتب تلخ تره ولی واقعا فکر میکنیم کی براش اهمتی داره ایران کجاست و فوتبالش در چه سطحیه. 90 درصد که ایران و با عراق یکی میدونن. بقیه هم میگن که ایران نا امنه و جای زندگی نیست. بعد دخترای ایران توهم زدن که : توپ و مسی مال خودتون…پسر نمیدیم بهتون!!!!! تاسف باره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *