دوشنبه , مهر ۴ ۱۴۰۱
خانه / بازی و سرگرمی / بهترین بازی های رایگان اینترنتی دنیا

بهترین بازی های رایگان اینترنتی دنیا

اگر اهل بازی های کامپوتری هستید و نمی خواهید هزینه ای برای آن بپردازید، چه بهتر که از بازی های اینترنتی رایگان استفاده کنید. من در اینجا لیستی از بهترین و معروف ترین بازی های اینترنتی دنیا که رایگان هستند تهیه کرده ام که علاقه مندان هم می توانند آن ها را تجربه کنند. برای رفتن به وبسایت بازی ها روی اسم شون کلیک کنید.

1- ماجرا جویی های بزرگ ابوبو  Abobo Big Adventure

ابوبو پسر شجاعی که قلبی از شیر دارد. شیری که او در گذشته کشته و خورده است. این بازی مراحل بسیاری دارد که شامل بوکس ، مبارزه با موجودات دریایی و پرندگان و برخی اشخاص معروف است.

2- میدان جنگ battlefield

این بازی اینترنتی براساس بازی های مشهور میدان جنگ شکل گرفته و دارای 8 فضای مختلف جنگی است  و 32  بازیکن می توانند در آن شرکت داشته باشند.

3- کانابالت canabalt

یک بازی اینترنتی مهیج که بر مبنای دویدن و فرار در یک فضای شهری پایه ریزی شده است. در این میان دونده باید با چالش هایی مثل پرش از ساختمان ها، پریدن تو شیشه ها و گلاویز شدن با فضاپیماها روبرو بشه.

4- کما coma

این بازی دارای یک فضای مونوکروم و ساده است اما سرشار از ناشناخته های مهیج که طی بازی کشف خواهید کرد. توجه کنید که این بازی شامل برخی پرسش های انگلیسی است که باید پاسخ داده شود تا بازی به پیش برود. پس به تقویت زبان انگلیسی هم کمک میکند.

5- کواک لیو   quakelive

احتمالا دهه هفتادی ها با این بازی آشنا هستند.اگر علاقه من به بازی های تیر اندازی هستید، این بازی مهیج را به شما پیشنهاد میکنم. برای بازی باید ابتدا ثبت نام کنید .

6- فرار مرموز runescape

بزرگترین بازی جمعی اینترنتی در دنیاست که فضایی تاریخی دارد. گرچه به دوره ی خاصی اشاره نمی کند و بازیکن ها می توانند خود فضای بازی را اتخاب کنند.

no images were found

7- مهاجران  the settlers online

یک بازی برای آن هایی که اهل ما جراجویی و ساخت و ساز هستند. در این بازی شما قرار است به قرون وسطی سفر کنید و در انجا شهرکی نو وامپراطوری نو برپا کنید که تمام المان های لازم از چوب و سنگ و آهن در اختیار شما قرار می گیرد. در این بین کیفیت گرافیکی بازی مرحله به مرحله بهتر می شود.

no images were found

8- ده گلوله   10-bullets

بازی ساده اما بسیار جذاب ده گلوله به شما امکان شلیک 10 گلوله و از بین بردن تعداد بسیار زیاد دشمنان را می دهد. این که چگونه شلیک کنید تا موثرتر باشد را خودتان تجربه کنید.   آدرس :

no images were found

منبع

مطلب پیشنهادی

فیزیک کوانتوم

مدتها بود دنبال مفهوم فیزیک کوانتوم یا همان مکانیک کوانتوم بودم. یکی دو سال پیش …

3 دیدگاه

 1. اوف اوف
  اون ده گلوله خیلی خداست
  من دو دور بازی کردم
  دفعه اول 160
  دفعه دوم 260
  شما هم رکرود تون رو بنویسید
  2014.08.16 : 260

 2. 360
  نبود بالاتر ؟
  🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *